Kontrolowana próba Iwermektyny i dietylokarbamazyny w komórkach limfatycznych Filariasis ad 7

Należy zatem przyspieszyć rozpoczęcie nowych prób niezbędnych do rozwiązania pozostałych pytań bez odpowiedzi w celu ustalenia z całą pewnością, czy iwermektyna będzie miała tak samo dramatyczny efekt w kontrolowaniu filariozy limfatycznej na całym świecie, jaką miała w kontrolowaniu onchocer- Afryka i Ameryka Łacińska. Finansowanie i ujawnianie informacji
Wspierane przez Indyjską Radę Badań Medycznych, Narodowy Instytut Zdrowia, Program badań nad chorobami tropikalnymi (Światowa Organizacja Zdrowia) oraz Laboratoria Badawcze Merck Sharp & Dohme.
Jesteśmy wdzięczni panu D. Neuowi i zmarłemu doktorowi MA Azizowi z Laboratorium Badawczego Merck Sharp & Dohme za pomoc przy projektowaniu badania oraz za dostarczenie leków i placebo użytych w tym badaniu oraz do dr Briana White-Guay a Laboratoriów Badawczych Merck Sharp & Dohme do przeprowadzenia krytycznej oceny wyników badań i rękopisu.
Author Affiliations
Z Laboratorium Chorób Pasożytniczych, Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych, National Institutes of Health, Bethesda, Md. (EAO); Oddział Farmakologii Klinicznej, Szpital Medyczny Madras i Szpital Rządowy (VV, SVPP), Centrum Badawcze Gruźlicy (VK, SF, RP) i Rządowe Służby Zdrowia Tamil Nadu (AS), wszystkie w Madrasie w Indiach; oraz Indyjskiej Rady Badań Medycznych, New Delhi, Indie (SPT). Zwróć się z prośbą o przedruk do Dr. Ottesen z Laboratorium Chorób Pasożytniczych, Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych, National Institutes of Health, Bldg. 4, Rm. 126, Bethesda, MD 20892.

[przypisy: sok trzustkowy, kwas aminobenzoesowy, olx chodziez ]